Bílá košile je součástí našeho šatníku již po staletí. Její současná podoba umožňuje luxusní bílou košili nosit tak, jak vyhovuje charakteru a stylu nositelky. Bílou košili, blůzu či halenku můžete nosit vždy - ať jste útlá jako proutek nebo potřebujete obléknout těhotenské bříško, na důležitou obchodní schůzku, na slavnostní událost nebo na nedělní oběd v mondénní restauraci kasina Deauville.

ZNAČKA ANNE FONTAINE

Rodinná firma, vyrábějící bavlněné halenky pro pařížské módní domy od 60.let 20.století, uvedla na trh svou vlastní kolekci pod značkou ANNE FONTAINE poprvé v roce 1993.

Od té doby jsou košile, blůzy a halenky ANNE FONTAINE synonymem luxusu, stylu, francouzského šarmu a především individuality.

ANNE FONTAINE představuje jedinečný design - precizní krejčovské zpracování, výhradně přírodní materiály nezaměnitelné kvality, velice osobitý styl, ženskost, originální střihy a nádherné detaily - manžety, límce, knoflíky, paspule, vazačky, fiží...

Jednou z největších předností luxusních košil, halenek a blůz ANNE FONTAINE je variabilita jejich stylingu. Bílou košili ANNE FONTAINE snadno zkombinujete se sukní a lodičkami, nádherná bude ve vašem pracovním kalhotovém kostýmu a skvěle také vypadá s džínami a teniskami.

NÁVŠTĚVA V NAŠEM BUTIKU

Přijďte se podívat na přehlídku luxusních košil, blůz a halenek, které předčí vaše očekávání. Naleznete u nás výběr těch nejlepších košil, které značka ANNE FONTAINE dvakrát ročně představuje. V kolekci najdete košile šité ve Francii z přírodních materiálů - bavlněný popelín, organza, pique, i hedvábí a len.

Bílé košile, halenky a blůzy ANNE FONTAINE jsou vyráběny ve velikostech 34- 48, v případě potřeby vámi vybraný model samozřejmě upravíme podle vašich požadavků.

ANNE FONTAINE představuje vždy kolekci stálých modelů a dvě sezónní kolekce.

Stálá kolekce luxusních košil, halenek a blůz ANNE FONTAINE - to jsou ty nejúspěšnější modely, vyjímečné především svojí nadčasovostí, zpracováním, kvalitou použitého materiálu a hlavně variabilitou stylingu. Tyto košile ocení každá žena - lékařka, studentka, bankéřka, politička, právnička, herečka, asistentka, dcera, maminka i babička. Zvláštní pozornost v této části kolekce zasluhují modely vycházející z kombinace bavlněného popelínu na předním dílu a strečového materiálu Prima Coton na rukávech a zadním dílu. Všechny modely této modelové řady se vyznačují vysokým komfortem nošení a nízkými nároky na údržbu, což jistě ocení každá moderní žena.
Prohlédnout si košile, blůzy a halenky ze stálé kolekce můžete ZDE

Sezónní kolekce představují košile, halenky a blůzy, které respektují aktuálnost módy a nejnovější trendy, avšak slepě je nekopírují. Galerie ZDE

Inspirujte se, jak nosit košile Anne Fontaine a šátky Petrusse ZDE
Přejít na stránku Petrusse

Nemusíte mít mnoho, ale mužete mít to nejlepší.