Francouzky jsou obdivovány pro nenucenou eleganci a šarm. Vedle bílé košile jsou jedním ze základů jejich šatníku luxusní šály, plédy či šátky - samozřejmě z té nejkvalitnější vlny, kašmíru či hedvábí. Ty nejlepší jsou nerozlučně spjaty se značkou PETRUSSE.

PETRUSSE nabízí umělecká díla - ty nejluxusnější šály, plédy a šátky z vlny, kašmíru a hedvábí vyráběné v malých limitovaných sériích za použití přírodních barviv, čímž je dosažena originalita každého vyráběného kusu.

Jméno francouzské návrhářky PETRUSSE, která převzala manufakturu po svém otci a vybudovala ji do současné podoby značky známé všem znalcům a obdivovatelům ženské krásy, je spojeno s okouzlující osobností výtvarnice neutuchajícího optimismu a kreativity. Její tvorba je inspirována nejen tradičními vzory historických plédů z Kašmíru, Indie či Evropy 17. a 18.století, ale je především výrazem její vlastní osobnosti.

Kolekce luxusních šál, plédů a šátků PETRUSSE zahrnuje typické kašmírové vzory v jedinečných barevných kombinacích, stejně tak i moderní, květinové či fantazijní motivy. To platí pro všechny materiály, se kterými PETRUSSE pracuje, ať je to panenská vlna, kašmír či hedvábí. Součástí kolekce jsou i luxusní šály a plédy v tradičně velké škále jednobarevných kašmírů. Inspirace historií, snová práce s barvami, jedinečnost zpracování a design, který vás nikdy neomrzí - to je to, co přesně vystihuje luxus a originalitu značky PETRUSSE.

V našem butiku najdete přehlídku nejluxusnějších francouzských šál, plédů a šátků všech rozměrů - od malých až po ty opravdu velké. Můžete vybírat z různých ušlechtilých materiálů nezaměnitelné kvality. Okouzlí vás historizující a zároveň soudobé motivy luxusních hedvábných, vlněných a kašmírových plédů, šál a šátků. Barevná škála je široká, vybere si jak snědá výrazná žena, tak i jemná blondýna se světlým typem pleti.

Šály, plédy a šátky PETRUSSE mají širokou variabilitu uplatnění nejen jako výrazný módní prvek. Přehodíte si je přes sako, košili, blůzu či halenku v chladném ránu cestou do práce, přes společenské šaty či blůzu večer do divadla, nebo jimi oživíte váš oblek na důležitou schůzku. V zimě poslouží jako další vrstva přes kabát, v letadle jako luxusní deka, v klimatizované místnosti vás ochrání před chladem a přes letní šaty vám zpříjemní večerní posezení v zahradě.
Prohlédněte si kolekci šátků ZDE

Luxusní plédy, šály a šátky PETRUSSE prozáří nejen vaši osobnost, ale i vaše okolí. Žena se šátkem či šálou Petrusse je ve společnosti nepřehlédnutelná.
Unikátní galerie šál ZDEPřejít na stránku bílých košil ANNE FONTAINE

Nemusíte mít mnoho, ale mužete mít to nejlepší.