Francouzky jsou obdivovány pro nenucenou eleganci a šarm. Vedle bílé košile jsou jedním ze základů jejich šatníku luxusní šály, plédy či šátky - samozřejmě z té nejkvalitnější vlny, kašmíru či hedvábí. Ty nejlepší jsou nerozlučně spjaty se značkou PETRUSSE.

PETRUSSE nabízí umělecká díla - ty nejluxusnější šály, plédy a šátky z vlny, kašmíru a hedvábí vyráběné v malých limitovaných sériích za použití přírodních barviv, čímž je dosažena originalita každého vyráběného kusu.

Jméno francouzské návrhářky PETRUSSE, která převzala manufakturu po svém otci a vybudovala ji do současné podoby značky známé všem znalcům a obdivovatelům ženské krásy, je spojeno s okouzlující osobností výtvarnice neutuchajícího optimismu a kreativity. Její tvorba je inspirována nejen tradičními vzory historických plédů z Kašmíru, Indie či Evropy 17. a 18.století, ale je především výrazem její vlastní osobnosti.

Kolekce luxusních šál, plédů a šátků PETRUSSE zahrnuje typické kašmírové vzory v jedinečných barevných kombinacích, stejně tak i moderní, květinové či fantazijní motivy. To platí pro všechny materiály, se kterými PETRUSSE pracuje, ať je to panenská vlna, kašmír či hedvábí. Součástí kolekce jsou i luxusní šály a plédy v tradičně velké škále jednobarevných kašmírů. Inspirace historií, snová práce s barvami, jedinečnost zpracování a design, který vás nikdy neomrzí - to je to, co přesně vystihuje luxus a originalitu značky PETRUSSE.

V našem butiku najdete přehlídku nejluxusnějších francouzských šál, plédů a šátků všech rozměrů - od malých až po ty opravdu velké. Můžete vybírat z různých ušlechtilých materiálů nezaměnitelné kvality. Okouzlí vás historizující a zároveň soudobé motivy luxusních hedvábných, vlněných a kašmírových plédů, šál a šátků. Barevná škála je široká, vybere si jak snědá výrazná žena, tak i jemná blondýna se světlým typem pleti.

Šály, plédy a šátky PETRUSSE mají širokou variabilitu uplatnění nejen jako výrazný módní prvek. Přehodíte si je přes sako, košili, blůzu či halenku v chladném ránu cestou do práce, přes společenské šaty či blůzu večer do divadla, nebo jimi oživíte váš oblek na důležitou schůzku. V zimě poslouží jako další vrstva přes kabát, v letadle jako luxusní deka, v klimatizované místnosti vás ochrání před chladem a přes letní šaty vám zpříjemní večerní posezení v zahradě.
Prohlédněte si kolekci šátků ZDE

Luxusní plédy, šály a šátky PETRUSSE prozáří nejen vaši osobnost, ale i vaše okolí. Žena se šátkem či šálou Petrusse je ve společnosti nepřehlédnutelná.
Unikátní galerie šál ZDE



Přejít na stránku bílých košil ANNE FONTAINE

Nemusíte mít mnoho, ale mužete mít to nejlepší.